Výsledky vyhľadávania

Kontrola auta

Auto servis Košice

Plnenie klimatizácie

Plnenie klímy

Plnenie klimatizácie: Kedy je potrebné a ako postupovať?

10. 07. 2020 | 06:07

Klimatizačný systém bol kedysi vyhradený primárne pre vyššie triedy áut. Dnes je to štandardné vybavenie vo všetkých triedach vozidiel. Klimatizáciu využije človek nielen počas horúcich letných dní, ale aj v zimných mesiacoch. V článku sa dozviete, ako funguje a ako postupovať pri plnení klímy.

kontrola auta

servis motora

výmena oleja

výmena tlmičov

pneuservis Košice

Toto všetko zahŕňa kompletná kontrola auta v autoservise

13. 07. 2020 | 11:07

Pravidelná návšteva autoservisu je dôležitá z viacerých dôvodov. Nielenže vám to ušetrí čas a peniaze, ale tiež by vám mohla zachrániť život tým, že sa včas identifikujú prípadné problémy vášho auta. Čo všetko by mala taká kontrola auta v autoservise zahŕňať?

expresný servis Košice

STK Košice

kontrola auta

STK Košice: Čo všetko je súčasťou technickej kontroly?

20. 07. 2020 | 12:07

STK (technická kontrola) je povinná pre každého majiteľa motorového vozidla. Ide o prehliadku a posúdenie technického stavu vozidla a samostatných technických jednotiek. Je potrebné absolvovať ju s každým zaevidovaným vozidlom. Čo všetko táto kontrola auta obnáša?

auto-servis Košice

kontrola auta

výmena oleja

servis motora

3 varovné signály, ktoré vás upozornia na to, že vaše auto nie je v poriadku

27. 07. 2020 | 07:07

Zabezpečenie pravidelnej kontroly auta by malo byť samozrejmosťou každého majiteľa vozidla. Auto by sa malo dávať do servisu podľa pokynov výrobcu, zvyčajne po určitom čase alebo najazdených kilometroch. Ak spozorujete niektorý z týchto troch varovných signálov, určite návštivte autoservis čím skôr.

diagnostika Košice

plnenie klimatizácie

výmena tlmičov

výmena oleja

kontrola auta

Kontrola auta: Kvalitný autoservis zabezpečí vášmu autu 100 % údržbu

07. 08. 2020 | 12:08

Ak máte pocit, že niečo nie je v poriadku s vaším autom, rozsvieti sa kontrolka motora či auto vydáva čudné zvuky, zabezpečte jeho kontrolu v čo najkratšom čase, aby ste sa vyhli zbytočným nepríjemnostiam a problémom.

auto servis Košice

kontrola auta

servis motora

výmena oleja

Auto servis Košice: Kedy a ako často ho navštevovať? Poradíme vám

25. 08. 2020 | 06:08

Niektorí ľudia berú svoje vozidlo do auto servisu Košice či iného servisu vždy, keď nastane porucha. Takéto prípady sú samozrejmosťou, no pred návštevou servisu by ste nemali čakať na problém s vozidlom.