Výsledky vyhľadávania

kontrola auta

servis motora

výmena oleja

výmena tlmičov

pneuservis Košice

Toto všetko zahŕňa kompletná kontrola auta v autoservise

13. 07. 2020 | 11:07

Pravidelná návšteva autoservisu je dôležitá z viacerých dôvodov. Nielenže vám to ušetrí čas a peniaze, ale tiež by vám mohla zachrániť život tým, že sa včas identifikujú prípadné problémy vášho auta. Čo všetko by mala taká kontrola auta v autoservise zahŕňať?

auto diagnostika Košice

STK Košice

servis motora

výmena oleja

3 časté chyby, ktoré môžu znížiť hodnotu vášho auta

15. 07. 2020 | 13:07

Servis motora či pravidelná výmena oleja sú samozrejmosťou v rámci údržby, aby vám auto vydržalo čo najdlhšie. V nasledujúcom článku sa dozviete 3 časté chyby, ktoré však môžu znížiť jeho hodnotu. Vyhnite sa im čo najviac a podarí sa vám v prípade predaja vášho auta zarobiť o čosi viac peňazí.

auto-servis Košice

kontrola auta

výmena oleja

servis motora

3 varovné signály, ktoré vás upozornia na to, že vaše auto nie je v poriadku

27. 07. 2020 | 07:07

Zabezpečenie pravidelnej kontroly auta by malo byť samozrejmosťou každého majiteľa vozidla. Auto by sa malo dávať do servisu podľa pokynov výrobcu, zvyčajne po určitom čase alebo najazdených kilometroch. Ak spozorujete niektorý z týchto troch varovných signálov, určite návštivte autoservis čím skôr.

auto servis Košice

kontrola auta

servis motora

výmena oleja

Auto servis Košice: Kedy a ako často ho navštevovať? Poradíme vám

25. 08. 2020 | 06:08

Niektorí ľudia berú svoje vozidlo do auto servisu Košice či iného servisu vždy, keď nastane porucha. Takéto prípady sú samozrejmosťou, no pred návštevou servisu by ste nemali čakať na problém s vozidlom.